26% تخفیف

دستمال حوله‌ای مرحبا بسته 2 عددی

19,800 تومان

دستمال حوله‌ای مرحبا بسته ۲ عددی

نام محصول: دستمال حوله ای

نام برند: مرحبا

تعداد: یک بسته بندی شامل 2 عدد دستمال حوله ای

موجود در انبار

توضیحات

خرید دستمال حوله ای نیز به درخواست شما عزیزان میسر شد.

دستمال حوله‌ای مرحبا بسته ۲ عددی یکی از محصولات بسیار مرغوب است که در دلیو با بهترین قیمت و تخفیف‌‌‌های ویزه برای کسب و کار‌ها به فروش می‌رسد.

اگر قصد خرید دستمال کاغذی و انواع ان را دارید دلیو بهترین قیمت‌ها را برای شما در نظر گرفته است.

همانطور که می‌دانید لوازم بهداشتی از پرکاربردترین محصولات برای هر فردی می‌باشند که ضروری ترین این لوازم بهداشتی، دستمال کاغذی‌ها هستند. دستمال کاغذی به سبب ارتباط مستقیم با پوست افراد، بر روی سلامت آن‌ها می‌تواند بسیار تأثیرگذار باشد. از این جهت بسیار مهم است که شما چه دستمال کاغذی را برای مصرف روزانه خود انتخاب نمایید. در این مطلب سعی داریم درباره دستمال کاغذی اقتصادی کیان اطلاعاتی را برای شما عنوان نماییم.

در گذشته برای پاک کردن هر چیزی از دستمال‌‌‌های پارچه ای استفاده می‌کردند اما با تولید دستمال‌‌‌های کاغذی، استفاده از آن‌ها کنار گذاشته شد و امروزه دستمال کاغذی‌ها از اولیه ترین نیاز‌‌‌های زندگی هر فردی می‌باشند.

به سبب تقاضای بالای دستمال کاغذی، تولید کننده‌‌‌های زیادی هستد که دستمال کاغذی‌ها را با تنوع محصولی بالایی تولید می‌نمایند. دستمال‌‌‌های کاغذی تولید شده از نظر شاخصه‌‌‌های زیر می‌توانند با هم متفاوت باشند:

  • نوع کاربرد
  • طرح و رنگ
  • نوع بسته بندی
  • کیفیت
  • همان طور که می‌دانید امروزه جعبه هایی بسیار زیبا مخصوص دستمال کاغذی از جنس‌‌‌های چوب و مس و … تولید می‌شود و اغلب مردم نیز برای زیبایی بیشتر محیط، این جعبه‌‌‌های مخصوص را خریداری می‌کنند و بسته‌‌‌های دستمال کاغذی را درون آن‌ها می‌گذارند.

با توجه به وجود این جعبه‌‌‌های مخصوص دستمال کاغذی که از آن‌ها برای مدت زمان طولانی می‌توان استفاده نمود، خرید دستمال کاغذی‌ها با بسته بندی‌‌‌های ویژه کاری بیهوده می‌باشد. چرا که این دستمال کاغذی و بسته بندی اش درون آن جعبه مخصوص قرار می‌گیرند و به هیچ عنوان دیده نمی‌شوند.

تولید کننده‌‌‌های دستمال کاغذی نیز هزینه زیادی را صرف بسته بندی مناسب دستمال کاغذی‌ها می‌کنند. از این رو برخی شرکت‌ها شروع به تولید دستمال‌‌‌های اقتصادی نمودند که برای تولید آن‌ها از بسته بندی‌‌‌های ساده ای استفاده شده است.

 

اطلاعات بیشتر

وزن1 kg