20% تخفیف

دستمال اقتصادی – 10 بسته – 100 برگ

40,000 تومان

دستمال کاغذی اقتصادی بسته 10 عددی هر بسته شامل 100 برگ دستمال

نام محصول: دستمال کاغذی اقتصادی

تعداد: 1 بسته بزرگ حاوی 10 بسته کوچک هر بسته شامل 100 برگ دستمال کاغذی

مزیت: بسیار به صرفه، مناسب برای انواع کسب و کار و محل کار

موجود در انبار

توضیحات

خرید دستمال اقتصادی بسته 10 تایی هر بسته شامل 100 برگ دستمال کاغذی اقتصادی می‌باشد.

همچنین اگر قصد خرید دستمال کاغذی دارید می‌توانید روی دلیو حساب باز کنید.

همین حالا به خرید انواع دستمال بپردازید.

دستمال کاغذی اقتصادی را به دلیل قیمت بسیار مناسبی که دارد می‌توانید در محل کار خود مورد استفاده قرار دهید.

برای مثال این نوع دستمال کاغذی اقتصادی می‌تواند در انواع کافی شاپ و رستوران مورد استفاده قرار گیرد.

قیمت به صرفه آن باعث محبوبیت بسیار بالای ان شده است.

همچنین ما در دلیو سعی کرده ایم که ارزان ترین قیمت ممکن را برای این محصول فراهم کنیم.

همانطور که می‌دانید لوازم بهداشتی از پرکاربردترین محصولات برای هر فردی می‌باشند که ضروری ترین این لوازم بهداشتی، دستمال کاغذی‌ها هستند. دستمال کاغذی به سبب ارتباط مستقیم با پوست افراد، بر روی سلامت آن‌ها می‌تواند بسیار تأثیرگذار باشد. از این جهت بسیار مهم است که شما چه دستمال کاغذی را برای مصرف روزانه خود انتخاب نمایید. در این مطلب سعی داریم درباره دستمال کاغذی اقتصادی کیان اطلاعاتی را برای شما عنوان نماییم.

در گذشته برای پاک کردن هر چیزی از دستمال‌‌‌های پارچه ای استفاده می‌کردند اما با تولید دستمال‌‌‌های کاغذی، استفاده از آن‌ها کنار گذاشته شد و امروزه دستمال کاغذی‌ها از اولیه ترین نیاز‌‌‌های زندگی هر فردی می‌باشند.

به سبب تقاضای بالای دستمال کاغذی، تولید کننده‌‌‌های زیادی هستد که دستمال کاغذی‌ها را با تنوع محصولی بالایی تولید می‌نمایند. دستمال‌‌‌های کاغذی تولید شده از نظر شاخصه‌‌‌های زیر می‌توانند با هم متفاوت باشند:

  • نوع کاربرد
  • طرح و رنگ
  • نوع بسته بندی
  • کیفیت
  • همان طور که می‌دانید امروزه جعبه هایی بسیار زیبا مخصوص دستمال کاغذی از جنس‌‌‌های چوب و مس و … تولید می‌شود و اغلب مردم نیز برای زیبایی بیشتر محیط، این جعبه‌‌‌های مخصوص را خریداری می‌کنند و بسته‌‌‌های دستمال کاغذی را درون آن‌ها می‌گذارند.

با توجه به وجود این جعبه‌‌‌های مخصوص دستمال کاغذی که از آن‌ها برای مدت زمان طولانی می‌توان استفاده نمود، خرید دستمال کاغذی‌ها با بسته بندی‌‌‌های ویژه کاری بیهوده می‌باشد. چرا که این دستمال کاغذی و بسته بندی اش درون آن جعبه مخصوص قرار می‌گیرند و به هیچ عنوان دیده نمی‌شوند.

تولید کننده‌‌‌های دستمال کاغذی نیز هزینه زیادی را صرف بسته بندی مناسب دستمال کاغذی‌ها می‌کنند. از این رو برخی شرکت‌ها شروع به تولید دستمال‌‌‌های اقتصادی نمودند که برای تولید آن‌ها از بسته بندی‌‌‌های ساده ای استفاده شده است.

این دستمال کاغذی‌‌‌های اقتصادی به سبب بسته بندی ساده ای که دارند با قیمت ارزان تر عرضه می‌شوند. از این جهت این دستمال‌ها به نام دستمال کاغذی اقتصادی شناخته می‌شوند.

اطلاعات بیشتر

وزن1 kg