خرید بی واسطه به واسطه «دلیو»

 

دلیو پلتفرمی است که کلیه مایحتاج روزانه کسب و کار شما را بدون واسطه از تولیدکنندگان محصولات تهیه کرده و در کمترین زمان و در اسرع وقت به دستتان می رساند. با دلیو شما می توانید بدون هیچ نگرانی بابت قیمت و زمان، و با اطمینان از کیفیت محصولات ما، بدون نیاز به مراجعه حضوری بخش های مختلف انبار خود را پر کنید. برای استفاده از امکانات دلیو تنها کافی است مایحتاج خود را لیست کرده، به وبسایت ما مراجعه کنید و تمامی خریدتان را یکجا انجام دهید.

تفاوت دلیو با سایر فروشگاه های اینترنتی در وهله اول قیمت محصولات ما می باشد. چرا که ما با سیاست حذف واسطه‌های اضافی، با پایین آوردن حاشیه سود خود و دسترسی مستقیم به تولیدکنندگان قادر به ارائه محصولات با قیمت کمتر و بدون هزینه حمل و نقل هستیم و این دلیو را متمایز می کند.

ما در دلیو، با اتکا به تجربه موفق خود در خدمت‌رسانی به کافه‌های تهران، تمامی مایحتاج روزانه کافه‌ها، قنادی‌ها، رستوران‌ها، مراکز تهیه غذا و … را با قیمتی کمتر از آنچه انتظار دارید تهیه کرده و در اسرع وقت به انبارتان می آوریم. محصولات در دسته های کالاهای اساسی و بنکداری، ادویه و چاشنی، شوینده و بهداشتی ، لوازم یکبار مصرف، لوازم قنادی، کیک و شیرینی، لبنیات، نوشیدنی‌ها ، دمنوش، چای و قهوه عرضه شده‌اند. کافی است در وبسایت ما چرخی بزنید، قیمت‌ها را مشاهده کرده و از خرید خود لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *