تخم مرغ تلاونگ 1 کارتن 12.5 کیلویی

360,000 تومان

تخم مرغ تازه تلاونگ 1 کارتن 12.5 کیلویی

نام محصول: تخم مرغ تازه تلاونگ

محصول: شرکت تلاونگ

وزن: 12.5 کیلوگرم

ویژگی تخم مرغ: درشت، زرده بزرگ،تازه

خرید عمده تخمه مرغ به صورت کیلویی و کارتنی

6 شانه 30 عددی از بهترین و تازه ترین کیفیت تخمِ مرغ

در انبار موجود نمی‌باشد

توضیحات

خرید تخم مرغ تلاونگ را به شما پیشنهاد می‌کنیم چرا که: تخم مرغ منبع خوبی از پروتئین، ویتامین‌ها و املاح ضروری است ومی‌تواند به عنوان یک ماده غذایی مهم در برنامه غذایی افراد وجود داشته باشد.

پخش تخم مرغ تازه تلاونگ به تازگی در عمده فورشی دلیو آغاز شده است که به دلیل قیمت ارزان هر شانه تخم مرغ که به صورت اینترنتی به فروش می‌رسد، با استقبال شما هم وطنان عزیز رو به رو شده است.

قیمت شانه تخم مرغ بسیار ارزان می‌باشد اما به دلیل استقبال شما مشتریان عزیز تصمیم گرفتیم تا تخم مرغ را به صورت کیلویی و عمده در قالب یک کارتن در اختیار شما قرار دهیم تا قیمت به طور کامل برای مصرف کننده شکسته شود.

شما می‌توانید از هم اکنون اقدام به خرید عمده و کیلویی تخم مرغ نمایید و از قیمت روز تخم مرغ نیز با خبر شوید.

نیازهای تغذیه ای افراد برحسب جنس و سنشان متفاوت است. تخم مرغ منبع بسیارغنی پروتئین است. ارزش بیولوژیکی پروتئین تخم مرغ بسیار بالاست و نسبت به سایر منابع پروتئینی مثل لبنیات، گوشت‌ها و حبوبات غنی تر است. پروتئین تخم مرغ دارای تمامی اسیدآمینه های ضروری برای سلامتی بدنمی‌باشد.

بنابراین مصرف تخم مرغ با سایر موادغذایی که از نظر پروتئینی فقیر هستند مانند نان، برنج و غلات، باعث تکمیل ارزش پروتئینی غذامی‌شود.

همچنین تخم مرغ، بیشتر ویتامین های موردنیاز بدن به جز ویتامین C را دارد. تخم مرغ منبع خوبی از ویتامین های گروه B و ویتامین Aمی‌باشد. همچنین ویتامین D و ویتامین E را به مقدار کافی و لازم تأمینمی‌کند.

یک عدد تخم مرغ متوسط 76 کیلوکالری انرژی دارد و مصرف روزانه یک عدد تخم مرغ، 3 درصد نیاز انرژی یک مرد بالغ و 4 درصد نیاز انرژی یک زن بالغ را تأمینمی‌کند.

اطلاعات بیشتر

وزن12.5 kg